Strefa konkursowa dla mechaników i sprzedawców

Twoje pytania - nasze odpowiedzi

Korzystając z wieloletniego doświadczenia w organizacji najlepszych programów lojalnościowych w branży, zebraliśmy wszystkie możliwe pytania dotyczące Strefy konkursowej i udzieliliśmy na nie odpowiedzi. Zapraszamy do lektury! Jeśli jednak wciąż masz wątpliwości, prześlij nam swoje pytanie korzystając z formularza kontaktowego.

Uczestnikiem Strefy Konkursowej może być każdy specjalista pracujący w branży motoryzacyjnej: mechanik, sprzedawca, właściciel sklepu lub serwisu itd. Pamiętaj jednocześnie, że jeśli wygrasz jeden z naszych konkursów, to aby odebrać nagrodę firma, w której pracujesz musi być aktywnym uczestnikiem programu FILTRON BENEFIT.
Najprawdopodobniej Twoja firma / firma, w której pracujesz nie uczestniczy w programie FILTRON BENEFIT. Jest to niezbędny wymóg, który należy spełnić przed otrzymaniem nagrody w naszej Strefie Konkursowej. Czym prędzej przypomnij o tym swojemu przełożonemu. Pamiętaj, że uczestnictwo w programie FILTRON BENEFIT wiąże się z wieloma korzyściami dla uczestniczących firm. Więcej szczegółów znajdziesz na www.benefit.filtron.pl.
NIE, każdy uczestnik naszej Strefy Konkursowej może mieć tylko jedno konto. Pamiętaj jednak, że w większości konkursów możesz wysyłać więcej niż jedno zgłoszenie. Np. w konkursach zdjęciowych możesz wysyłać nieskończoną liczbę Twoich prac.
NIE. W naszej Strefie Konkursowej do wygrania będą wyłącznie nagrody rzeczowe i karty podarunkowe. Nie przewidujemy nagród pieniężnych.
Wszystkie nagrody zostaną wysłane pocztą lub przesyłką kurierską na adres firmy, w której pracujesz.
NIE. Nie będziesz musiał zapłacić żadnego podatku. My jako organizator Strefy Konkursowej o wszystko się zatroszczymy, tak żebyś Ty nie musiał się przejmować takimi drobiazgami. Aby Uczestnicy nie ponosili dodatkowych kosztów w związku z otrzymaniem nagród, zdecydowaliśmy, aby elementem każdej z nagród w Strefy Konkursowej była kwota pieniężna w wysokości 11,11% wartości nagrody. Kwota ta nie zostanie jednak wypłacona laureatom. Jako organizator potrącimy ją przed wydaniem nagrody i jako płatnik podatku dochodowego od wartości wygranej w konkursie odprowadzimy do właściwego urzędu skarbowego.
Nowe konkursy będziemy ogłaszali co najmniej raz w miesiącu.
Po dokonaniu zgłoszenia w konkursie widzisz je od razu na swoim profilu uczestnika w zakładce „Twoje zgłoszenia”, natomiast w strefie ogólnodostępnej będzie widoczne po akceptacji przez administratora w ciągu 2 dni roboczych od zgłoszenia.
Lista laureatów zostanie opublikowana do 10 dni od zakończenia przyjmowania zgłoszeń do danego konkursu.
NIE. Zależy nam na tym, abyś pokazał nam dokładnie taki filtr, jaki znalazłeś w samochodzie klienta niezależnie od tego, kto był jego producentem. Oczywiście jednocześnie liczymy, że zakładając nowe filtry zdecydujesz się na niezawodne produkty FILTRON.
Wszystkie zgłoszenia będą oceniane przez niezależne jury, w skład którego będą wchodzić specjaliści z zespołu FILTRON.

Załóż konto konkursowe!

Tylko 2 minuty i jesteś z nami!
VIDEO
+