Strefa konkursowa dla mechaników i sprzedawców

Proste zasady

Droga do nagród z FILTRONEM jest zawsze prosta! Najważniejszy pierwszy krok!

Zarejestruj się w Strefie konkursowej

Wypełnij krótki formularz i potwierdź rejestrację klikając w link, który otrzymasz od nas na podany przez Ciebie adres e-mail. Pamiętaj aby sprawdzić, czy firma w której pracujesz bierze udział w FILTRON BENEFIT - to dość istotna sprawa, kiedy przyjdzie czas odbierania nagród!

Bądź aktywny i startuj w konkursach

Przynajmniej dwa konkursy w miesiącu oraz nielimitowana liczba Twoich zgłoszeń, to składniki Twojego sukcesu! Ale nic nie dzieje się ot tak! Startuj w jak największej liczbie konkursów, zasyp nas ciekawymi zgłoszeniami i zgarniaj swoje nagrody! Pamiętaj: tutaj wszystko zależy od Ciebie!

Wygrywaj swoje nagrody

Na co dzień trafiasz w punkt? Zaskakujesz żartem, spostrzegawczością i wiedzą? Czy po prostu jesteś sobą i to jest Twój największy atut? Tutaj wszystko się liczy! To właśnie te czynniki będą decydować, w którym kierunku posypią się dziesiątki nagród w 7 miesięcznej rywalizacji!

Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj poniższe artykuły. Twoja wiedza to Twój potencjał! Powodzenia!

Jak to działa?
To nasza pierwsza wspólna edycja, dlatego warto, abyś poznał nasze zasady i dowiedział się, jak grać, aby wygrać!
Więcej
Gwarancja nagród

Każdy pracownik każdego serwisu, sklepu bądź hurtowni oferujących produkty marki FILTRON może brać aktywny udział w naszej Strefie konkursowej. Wystarczy się zarejestrować.


Więcej
Odkryj, jakie nagrody czekają właśnie na Ciebie

Są konkursy, muszą więc być i nagrody! Chcesz pobudzić swój apetyt na wygraną? Wejdź i zobacz, co przygotowaliśmy dla zwycięzców!


Więcej
Regulamin

Im lepiej poznasz zasady gry, tym płynniej przyjdzie Ci poruszać się w Strefie konkursowej. Ostrzegamy - to zabawa dla lubiących słowo pisane.

Więcej

Załóż konto konkursowe!

Tylko 2 minuty i jesteś z nami!

NIE MA CZASU DO STRACENIA!

Zapoznaj się z zasadami, wypełnij formularz rejestracyjny i jak najszybciej zgłoś się do wszystkich konkursów, które właśnie trwają! Nie trać szansy na swoje nagrody!

VIDEO
+