Strefa konkursowa dla mechaników i sprzedawców

Formularz rejestracyjny

Serdecznie witamy Cię w Strefie konkursowej!

Aby dopełnić formalności, wypełnij poniższy formularz. Pozwoli on na wymagane przez Regulamin skojarzenie Twojego konta z kontem firmy, w której pracujesz.

Po prawidłowym wypełnieniu, sprawdź skrzynkę e-mail, na której znajdziesz wiadomość z linkiem aktywującym Twoje konto w Strefie konkursowej - nie pozostanie nic innego, jak tylko go kliknąć i stać się 100% Uczestnikiem.

1Formularz
rejestracyjny
2Potwierdzenie
danych
3Rejestracja
powiodła się!
Twoje dane
:
:
:
:
* - Nie nadużywamy tego kanału! Będziemy informować Cię o tylko o wynikach, newsach i nowych konkursach.
:

HASŁO DOSTĘPU
DANE TWOJEGO PRACODAWCY/TWOJEJ FIRMY
:
 
Zaznacz zgody
ZAPOZNAJ SIĘ Z PONIŻSZYMI INFORMACJAMI, PRZESUŃ SUWAK W DÓŁ I WYRAŹ PONIŻSZĄ ZGODĘ

Przyjmuję do wiadomości, że moje dane przetwarzane są w oparciu o zgodę wyrażoną przeze mnie przy przystępowaniu do Strefy konkursowej, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) RODO.

Dane osobowe powierzone w związku z niniejszą Strefą konkursową będą przetwarzane przez Administratora, tj. MANN+HUMMEL FT Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Gostyniu, zaś ich odbiorcami i podmiotami, którym Administrator powierzy przetwarzanie tych danych mogą być wyłącznie podmioty, którym Administrator zlecił organizację i wykonanie Strefy konkursowej.

Z Administratorem można się skontaktować za pośrednictwem następującego adresu e-mail marketing@filtron.eu i numeru telefonu: +48 65 572-89-37.

Dane osobowe przetwarzane będą przez okres trwania Strefy konkursowej oraz przez okres niezbędny dla jego zakończenia, zaś w zakresie danych powierzonych na podstawie odrębnej zgody na przesyłanie informacji handlowej - przez okres maksymalnie 10 lat od daty ich przekazania.

Jestem świadomy, iż poza prawem dostępu do moich danych, prawem do ich sprostowania, przeniesienia, usunięcia lub żądania ograniczenia ich przetwarzania, przysługuje mi prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Jestem świadomy, iż wyrażone przeze mnie dotychczas zgody na przetwarzanie danych osobowych w związku z Strefą konkursową mają charakter dobrowolny, lecz ich odwołanie lub brak wyrażenia zgody skutkuje odpowiednio - niemożliwością udziału w Strefie konkursowej lub niemożliwością uzyskiwania informacji handlowej od Administratora (wiadomości o nowo wdrożonych filtrach, o aktualnych promocjach, czy innych informacji handlowych dotyczących działalności Administratora). Odwołanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem czynności, których dokonano na podstawie niniejszej zgody przed jej odwołaniem.

Administrator będzie poddawał Twoje dane zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji poprzez wprowadzanie do aplikacji badającej zakres i poziom zainteresowania produktami Administratora oraz w celu ustalenia zakresu współpracy i produktów, które mogą Cię zainteresować.

Aby zaznaczyć to pole przeczytaj powyższe informacje.

* - Akceptacja powyższych zgód jest niezbędna do pomyślnego przeprowadzenia rejestracji.

1Formularz
rejestracyjny
2Potwierdzenie
danych
3Rejestracja
powiodła się!
VIDEO
+