Strefa konkursowa dla mechaników i sprzedawców

Jak to działa?

Jeszcze nie zaczęliśmy naszej wspólnej zabawy, a Ty zapewne masz pytania i wątpliwości. Czy warto? Czy ja mam na to czas? Czy to mi się opłaci?

Otóż na pewno i warto, i masz czas, i może ci się to opłacić! Ponieważ...

To program specjalnie dla Ciebie
Jeśli tylko jesteś pracownikiem (mechanikiem, sprzedawcą) lub szefem firmy sprzedającej, albo wymieniającej filtry FITRON, to wiedz, że stworzyliśmy Strefę konkursową specjalnie dla Ciebie.

To aż 7 miesięcy zabawy
Nasz program trwa przez 7 miesięcy - od 1 marca do 30 września 2021. Dołączyć do niego możesz w każdym momencie nie tracąc szansy na nagrody w tych konkursach, które jeszcze się nie rozpoczęły, bądź właśnie trwają.

To tylko 2 minuty na rejestrację
Prawidłowe zarejestrowanie w Strefie konkursowej nie powinno Ci zająć więcej niż 2 minuty. Poprawnie zarejestrowany Uczestnik z marszu może przystąpić do bieżących konkursów.


FILTRON

To miejsce, w którym możesz wszystko
Każdy konkurs ma przede wszystkim dostarczyć dobrej zabawy. Tobie, Twoim konkurentom, ale również i nam! W każdej konkurencji najcenniejszymi staną się: kreatywność, dowcip, otwartość, ale również wiedza. Uwolnij swoją wyobraźnię!

To program z zasadami
Przystępując do Strefy konkursowej nie zapomnij o dwóch rzeczach: pozytywnym nastawieniu oraz o sprawdzeniu z przełożonym, czy Wasza firma bierze już aktywny udział w FILTRON BENEFIT. Jest to jedyny formalny warunek odebrania Twoich nagród.

Pamiętaj również o tym, że...
będziemy dbać, byś był poinformowany o każdej szansie na nagrodę. O starcie nowych konkursów informujemy e-mailem oraz na profilu Uczestnika. Najpilniejsze informacje trafią do Ciebie SMS-em. My trzymamy rękę na pulsie, Ty walcz o nagrody!

Rywalizacja już trwa, więc nie zwlekaj i przystąp do aktualnego konkursu!

Powrót

Załóż konto konkursowe!

Tylko 2 minuty i jesteś z nami!
VIDEO
+